عملکردمان به گونه‌ای باشد که انتخابات به انسجام ملی بیانجامد

دکتر ثمینی: حفظ وحدت و انسجام ملی در برهه زمانی انتخابات اهمیت دوچندان دارد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه مشترک معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور به ریاست دکتر عرف معاون سیاسی وزارت کشور برگزار شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: در این نشست مباحث مهمی در زمینه های مختلف با حضور معاونین سیاسی استان ها مطرح و در خصوص آنها بحث و تبادل نظر صورت گرفت .

دکتر ثمینی در جلسه امروز ضمن اعلام آمادگی لرستان برای برگزاری انتخابات خرداد ماه، اظهارداشت: تمامی بسترها برای برگزاری انتخاباتی سالم، بی طرفانه و قانونمند در استان فراهم است .

وی در ادامه افزود: تاکید معاون سیاسی وزارت کشور بر سلامت و حفظ بی طرفی انتخابات به عنوان خط قرمز این رخداد مهم سیاسی بود و همه عوامل برگزاری انتخابات به رعایت اصل بی طرفی و قانون مداری به عنوان منشور اخلاقی انتخابات ملزم شدند .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: فرمانداران، هیئت‌های اجرایی، بخشداران و تمامی عوامل اجرایی انتخابات مکلفند در شعب اخذ رای منشور اخلاقی انتخابات را حفاظت و رعایت کنند .

دکتر ثمینی ادامه داد: تلاش برای افزایش مشارکت در انتخابات از دیگر موارد مهم مطرح شده در جلسه امروز بود که باید با برنامه ریزی و انجام نشست‌های مشترک با حضور احزاب،  سیاسیون، نخبگان، فرهیختگان و متنفذین و....در رابطه با تبیین شرایط مهم کنونی کشور و ترغیب مردم برای حضور پرشور در انتخابات  خرداد ماه فراهم آید .

معاون سیاسی استانداری لرستان یاد آور شد: با مشخص شدن و اعلام اسامی داوطلبان تایید صلاحیت شده انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، فهرست این افراد در مهلت قانونی معین شده توسط فرمانداری ها به عموم اطلاع‌رسانی خواهد شد و تبلیغات کاندیداها طبق جدول زمانبندی آغاز می گردد .

دکتر ثمینی تاکید کرد: باید عملکردمان به گونه‌ای باشد که انتخابات به انسجام و وحدت ملی بیانجامد زیرا در برهه حساس کنونی حفظ وحدت اهمیت دو چندان دارد .

b_300_0_16777215_00_images_22.jpeg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید