بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا یک ضرورت است.

دکتر کشکولی: همکاری، تعامل و همفکری دستگاه های حوزه فناوری و ارتباطات استان، در قالب جلسات متناوب و پیوسته برای رفع مشکلات ارتباطات استان ادامه خواهد داشت .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان نشست مشترک دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه فناوری، زیر ساخت، ارتباطات،پست و پست بانک استان و معاون توسعه مدیریت استانداری برگزار شد .

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان در این نشست گفت: هدف از برگزاری این نشست شناسایی مشکلات و موانع حوزه فناوری و ارتباطات استان و بهره گیری از ظرفیت دستگاه های اجرایی مرتبط با حوزه فناوری در جهت رفع آنهاست .

دکتر کشکولی اظهار داشت: فناوری اطلاعات و ارتباطات تحولات شگرفی در زندگی و تعاملات بشر به وجود آورده است از این رو بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، یک ضرورت است .

وی تصریح کرد: ارتباطات نوین و فناوری روز دنیا در موضوعاتی مانند کرونا که به محدود شدن برخی فعالیت ها انجامید، به خوبی در بحث آموزش مجازی، کسب و کارها و تجارت الکترونیک نقش ایفا کرده و به یاری دولتها آمد .

معاون استاندار لرستان با اشاره به در پیش بودن ایام نوروز، افزود: با توجه به شیوع ویروس جدید کرونا انگلیسی و احتمال منتفی بودن سفرها در ایام نوروز و به تبع آن بالا رفتن استفاده از اینترنت خانگی، لازم است دستگاههای مربوطه شرایط و بستر لازم برای ارائه خدمات بهتر اینترنتی به مردم را فراهم نمایند.

دکتر کشکولی تأکید کرد: سطح ارائه خدمات اینترنتی و الکترونیک نباید به شهر ها محدود شود و روستاها نیز باید از این امکانات برای رفع مشکلات خود بهره مند باشند.

وی خاطرنشان کرد: به کارگیری و استفاده از فناوریهای نوین و فراهم نمودن مطلوب  زیرساخت های ارتباطی در استان یکی از اهداف تعیین شده ای است که مورد تأکید استاندار لرستان قرار دارد و برگزاری جلسه امروز نیز در همین راستا و برای هماهنگی و تعامل بیشتر و بهتر بین دستگاههای متولی ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت ارائه خدمات قابل قبول و مطلوبتر به هم استانی های عزیز است.

b_300_0_16777215_00_images_photo_2021-03-04_08-15-10.jpg

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید